ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Snap Spectacles - okulary z kamerką dla snapchattera [wideo] Jan Wodziński

2016-09-25
1 komentarzy
7
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Snap Spectacles - okulary z kamerką dla snapchattera [wideo]
Snapchat zmienia nazwę firmy na Snap Inc. i zapowiada Spectacles - okulary z wbudowaną kamerką

Snapchat (a w zasadzie Snap Inc.) zapowiedział wypuszczenie na rynek okularów przeciwsłonecznych dla snapchatterów. Kosztujące 130 dolarów urządzenie ma posiadać wbudowaną kamerę o polu widzenia 115 stopni, która sprawi, że zapisywane momenty będą utrwalane w takiej perspektywie, z jakiej oglądamy je w rzeczywistości.

Pełne naładowanie baterii w Spectacles wystarczy na jeden dzień nagrywania snapów. Ogniwo ładuje się w czasie, gdy okulary znajdują się w etui - jest to rozwiązanie bardzo intuicyjne i zapewniające, że w baterii zawsze znajdzie się wystarczająca ilość energii elektrycznej.

Wbudowana w Spectacles kamera ma komunikować się z urządzeniem mobilnym przez Wi-Fi lub Bluetooth i nagrywać materiał w nowym, kołowym formacie który zapewni ten sam odbiór na dowolnym kompatybilnym urządzeniu. Snapchat zadbał, aby jego produkt przynajmniej w pewnym stopniu nie naruszał prywatności - podczas nagrywania snapów wbudowane w okulary diody będą świecić się, sygnalizując o rejestrowaniu video przez użytkownika.

Na razie nie znamy daty premiery produktu - Snap Inc. zapowiada, że Spectacles wyjdą na rynek "wkrótce". Będą one dostępne w trzech wersjach kolorystycznych.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl