ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

Wakacyjny niezbędnik fotografa

2017-07-18
1 komentarzy
5
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Wakacyjny niezbędnik fotografa
Co spakować do wakacyjnej torby? Mamy dla Was kilka naszych typów: od aparatów, przez akcesoria, po rozwiązania, które pomogą Wam zadbać o bezpieczeństwo wykonanych zdjęć!

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas także przez miłośników fotografowania. Sezon urlopowy i rodzinne wypady to często jedyna okazja w roku na sfotografowanie pięknych widoków. Ale co zrobić, aby z podróży przywieźć jak najlepsze zdjęcia? Trzeba zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt i wiedzę, jak go właściwie wykorzystać. Nasze najnowsze wydanie specjalne "W plener!" (poniżej) pomoże Wam przygotować się do wyjazdu i podpowie, jak fotografować. Natomiast kolejne rozdziały tego artykułu pomogą Wam skompletować odpowiedni sprzęt. Zatem, w drogę!

W plener! Wszystko o fotografii krajobrazowej

Przygotuj się do fotografowania! Wakacyjne Wydanie Specjalne Digital Camera adresowane jest do wszystkich entuzjastów fotografii plenerowej, z naciskiem na klasyczny pejzaż podróżniczy. Od świtu do zmierzchu, w górach i na wybrzeżu, na zielonych równinach i w miejskiej dżungli – eksperci Digital Camera dzielą się doświadczeniem, radzą jak przygotować się do plenerowej sesji i jak robić jeszcze lepsze zdjęcia krajobrazowe w każdych warunkach. Na niemal dwustu stronach przystępnym językiem przybliżamy zagadnienia warsztatowe i zasady kompozycji, podpowiadamy, jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt i czego nie może zabraknąć w torbie ambitnego fotografa krajobrazu! To bez wątpienia pozycja obowiązkowa przed każdym wakacyjnym wypadem!

Szukaj w salonach prasowych i na www.ulubiony-kiosk.pl. Cena: 38 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl