ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Warsztaty profesjonalnego retuszu zdjęć beauty oraz fashion

2016-10-07
1 komentarzy
7
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Warsztaty profesjonalnego retuszu zdjęć beauty oraz fashion
Fot. po lewej: Weronika Kosińska Fot. po prawej: Łukasz Brześkiewicz
Weź udział w warsztatach i dowiedz się, jak w pełni wykorzystać potencjał Adobe Photoshop do edycji zdjęć portretowych i modowych

Szkoła Retuszu organizuje 22 października w Krakowie warsztaty poświęcone zaawansowanym technikom retuszu zdjęć beauty, fashion oraz portretu. Uczestnicząc w nich dowiesz się jak uzyskać wygląd, który mają zdjęcia publikowane w magazynach z najwyższej półki oraz kampaniach reklamowych prestiżowych marek. 

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które znają podstawowe narzędzia i interfejs programu Adobe Photoshop. Krok po kroku poznasz proces postprodukcji zdjęcia. Nauczysz się, jak odpowiednio wywoływać zdjęcia w Camera Raw, wydzielać plany oraz jak prawidłowo pracować nad kompozycją zdjęcia. Prowadzący pokaże Ci również sposoby precyzyjnego zaznaczania poszczególnych obszarów oraz jak manipulować światłem i kolorem. Poznasz techniki czyszczenia zdjęć oraz sposoby na niedestrukcyjny retusz. Będzie również o usuwaniu różnic w kolorach, a także sprawdzone metody dla niecierpliwych.


fot. Adam Angelides
fot. Adam Angelides

Warsztaty prowadzi Dawid Żądło, który ma doświadczenie w pracy dla międzynarodowych marek i fotografów. Retuszował m.in. dla Sephora, Nike, Dior, Gucci, Diesel, Puma, Manolo Blahnik, Elle Russia, Elle France, Vogue UK, W Magazine, Interview Germany oraz wielu innych. Zajęcia trwają 8 godzin. Należy wziąć ze sobą laptopa z Adobe Photoshop oraz tablet graficzny

Koszt warsztatów to 599 zł. W cenie jest także godzina konsultacji online z prowadzącym do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od warsztatów. Pozwoli to omówić postępy w nauce i otrzymać kolejne, cenne wskazówki.

Zapisy i więcej informacji znajdziesz na stronie www.szkolaretuszu.pl.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl