ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

"Ludzie Nowego Jorku. Historie" - premiera książki Brandona Stantona Krzysztof Mularczyk

2016-11-17
0 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
"Ludzie Nowego Jorku. Historie" - premiera książki Brandona Stantona
Zdjęcie pochodzi z książki Humans of New York, (c) Brandon Stanton, Wyd. SQN
Już 23 listopada do księgarń trafi kolejna książka Brandona Stantona. Po bestsellerze "Ludzie Nowego Jorku" przyszła pora na "Historie" nowojorczyków

Mijają się i potrącają na ulicach gigantycznego miasta. Anonimowi, obcy, niewidzialni. A przecież za każdym z nich stoi jedyna w swoim rodzaju historia. Każdy przeżył w życiu coś pięknego i interesującego. Każdego spotkały niepowodzenia i, nierzadko, dramaty. Każdy z nich ma swoje pasje. Oto oni - ludzie Nowego Jorku.

Ze wszystkimi mieszkańcami miasta, które nigdy nie śpi, Brandon Stanton porozmawiać nie był w stanie. Mimo to od wielu lat z radością przemierza ulice, aby tysiącom nowojorczyków zrobić zdjęcie i wysłuchać ich historii. Kilkaset takich fascynujących spotkań złożyło się na tę unikatową książkę.


Zdjęcie pochodzi z książki Humans of New York, (c) Brandon Stanton, Wyd. SQN
Zdjęcie pochodzi z książki Humans of New York, (c) Brandon Stanton, Wyd. SQN

Szczere dialogi, przejmujące wyznania, zabawne anegdoty okraszone jedynymi w swoim rodzaju fotografiami zachwycają, porywają, intrygują i skłaniają do refleksji. Facebookowy fanpage Humans of New York ma 18 milionów fanów. Pierwsza książka Brandona przez 25 tygodni nie schodziła z listy bestsellerów "New York Timesa".

Jego najnowsza publikacja "Ludzie Nowego Jorku: Historie" to pasjonujący i tętniący emocjami obraz stolicy świata. Premiera książki odbędzie się 23 listopada. Już teraz dostępna jest w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa SQN.


Zdjęcie pochodzi z książki Humans of New York, (c) Brandon Stanton, Wyd. SQN
Zdjęcie pochodzi z książki Humans of New York, (c) Brandon Stanton, Wyd. SQN

Brandon Stanton

Swoją niezwykłą przygodę z fotografią rozpoczął po utracie posady handlowca. Robił zdjęcia w Chicago, Pittsburghu i Filadelfii, w końcu dotarł do Nowego Jorku. Fotografie oraz przeprowadzone przez siebie rozmowy zamieszczał na blogu Humans of New York. Wydana pod tym samym tytułem książka błyskawicznie utorowała sobie drogę na szczyt listy bestsellerów. Magazyn "Time" uznał Stantona za jednego z "30 ludzi przed trzydziestką, którzy zmieniają świat", a ABC News ogłosiło go "osobowością tygodnia". Współpracował z ONZ i został zaproszony do Białego Domu, aby sfotografować prezydenta Baracka Obamę. Jest absolwentem University of Georgia. Mieszka w Nowym Jorku, podróżuje i ciągle pracuje nad nowymi projektami.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl