ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Zapisz się na darmowe warsztaty Samsung Photo Academy Krzysztof Mularczyk

2017-02-02
0 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Zapisz się na darmowe warsztaty Samsung Photo Academy
fot. Bartek Woliński
Rusza kolejna edycja Samsung Photo Academy. Weź udział w bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej prowadzonych przez Bartka Wolińskiego!

Rozpoczął się nabór do kolejnej edycji darmowych warsztatów fotografii mobilnej Samsung Photo Academy. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie fotografia akcji, a zajęcia poprowadzi Bartek Woliński, jeden z najlepszych fotografów sportów rowerowych w kraju.

Warsztaty odbędą się w scenerii krytego skateparku AvePark w Warszawie (ul. Krakowiaków 80/98). Na zajęciach uczestnicy poznają tajniki fotografowania akcji w teorii i w praktyce podczas sesji z udziałem wyczynowych rowerzystów. Każdy z uczestników będzie mógł korzystać z flagowego modelu Samsung Galaxy S7. Zajęcia rozpoczną się w godzinach przedpołudniowych i potrwają trzy godziny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 8 lutego (do północy) wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając link do strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych, na których można obejrzeć Wasze zdjęcia. Z wybranymi osobami organizatorzy skontaktują się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji odnośnie imprezy.

fot. Bartek Woliński
fot. Bartek Woliński
fot. Bartek Woliński

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl